BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Ljuskrona 10827254
nr 1082 7254
Ljuskrona
empirestil, höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 9 januari 2017
kl 19:08:50
2.200 kr
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr